Aktuality

Říjen 2023

Medailonek ředitelky hotelu -Hany Rous

 

Narodila jsem se v Praze v rodině zdravotní sestry a architekta.

Po studiu na gymnáziu jsem studovala na soukromé škole Management obchodních činností. Po studiu jsem odjela z Prahy, kam už jsem se nevrátila.

Působila jsem v Trutnově jako učitelka anglického a německého jazyka, vzala jsem si do nájmu první malý pension v Malé Úpě. Poté jsme s manželem provozovali rodinný pension v Rudníku u Vrchlabí, v této době jsem studovala v Liberci Mezinárodní vztahy. Tady jsem se také poprvé setkala s panem Lukášem Pytlounem, kdy jsem jela do Liberce podepsat smlouvu s Hotelomatem. Zároveň jsem pomáhala nejprve s tlumočením, pak v zahraničním obchode ve firme MZ Liberec, a.s., kde jsem měla na starosti projekt pasivních ramen na operační sály, od vývoje, přes výrobu po prodej a marketing.

V současné době působím v Liberci, a to šestým rokem. Hlavní dosavadní náplní mi byla péče o 4 děti a dvě společné firmy.

Protože odloučení od hotelnictví bylo těžké, rozhodla jsem se zkusit pracovat pro síť PYTLOUN HOTELS. Většinu hotelů jsem znala z pozice hosta z dob, kdy jsem v Liberci jen přespávala.

Je to pro mě výzva a velká zkušenost v porovnání s malými provozy na horách.

Mezi hlavní mé záliby patří děti a cestování.

 


Listopad 2022

Salomon WINTER SKYRACE 2022 startuje již 3. prosince! 

Jako oficiální partner vás zveme na další ročník Salomon WINTER SKYRACE. Přijďte si ku příležitosti zakončení běžecké sezóny pod Ještědem zazávodit na trasách 6, 13, nebo 21 km a poznejte pravou zimní ještědskou atmosféru. Součástí závodů je i Canicross, vezměte tedy s sebou i svého pejska. Samozřejmostí je i originální finisherská medaile, čelenka a bohatý startovní balíček. JESTEDSKYRACE si pro vás k tomu připravili kvalitní zázemí, super jídlo a i nějaký ten svařáček. 

 

Detaily akce a registraci naleznete ZDE

#DYCKYJESTED


Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Prosinec 2021

 

 


Srpen 2021

Speciální koncept

V Pytloun Design Hotelu pro Vás připravujeme speciální koncept (termín realizace od 6.9.2021).

Hotel bude s plně digitálním registračním formulářem. Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu bude bezkontaktní a prostřednistvím kiosku. Snídaně budou formou bufetu

Náš tým Vám bude k dispozici neptřetržitě a to po telefonu, emailem nebo přes WhatsApp.

Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červen 2021

Jsme hrdým partnerem JUTA CUP

Přijďte se podívat na závody agility. Uskuteční se v kynologickém areálu Tachyon Sport Aréně v Čerčanech. Součástí areálu je největší klimatizovaná hala v Evropě, s veškerým zázemím pro sporty se psem.


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Medailonek Jakuba Moravce, Operation Manager

Skoro již 10 let je ve službách, kdy část jeho zkušeností pochází z etapy života v anglickém Liverpoolu, kde přišel na chuť bojovým sportům, a to konkrétně jiu-jitsu a K1. Ve volných chvílích se věnuje čtení knih, kdy jeho nejoblíbenějším žánrem je sci-fi a zároveň si užívá cestování po těch méně známých koutech naší republiky. Spojení s přírodou je pro něj největší relaxací.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Nejen pro letní období jsme pro Vás připravili následující doplňkové aktivity, které jsou Vám v prostorách hotelu a na hotelové zahradě k dispozici:

- fotbálek
- šipky
- karetní a společenské hry
- ohniště s posezením
- petanque
- trampolína
- badminton
- házecí kruhy

Made with by Bookassist

Online rezervace