Aktuality

Srpen 2021

Speciální koncept

V Pytloun Design Hotelu pro Vás připravujeme speciální koncept (termín realizace od 6.9.2021).

Hotel bude s plně digitálním registračním formulářem. Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu bude bezkontaktní a prostřednistvím kiosku. Snídaně budou formou bufetu

Náš tým Vám bude k dispozici neptřetržitě a to po telefonu, emailem nebo přes WhatsApp.

Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červen 2021

Jsme hrdým partnerem JUTA CUP

Přijďte se podívat na závody agility. Uskuteční se v kynologickém areálu Tachyon Sport Aréně v Čerčanech. Součástí areálu je největší klimatizovaná hala v Evropě, s veškerým zázemím pro sporty se psem.


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Medailonek Jakuba Moravce, ředitele hotelu.

Skoro již 10 let je ve službách, kdy část jeho zkušeností pochází z etapy života v anglickém Liverpoolu, kde přišel na chuť bojovým sportům, a to konkrétně jiu-jitsu a K1. Ve volných chvílích se věnuje čtení knih, kdy jeho nejoblíbenějším žánrem je sci-fi a zároveň si užívá cestování po těch méně známých koutech naší republiky. Spojení s přírodou je pro něj největší relaxací.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Nejen pro letní období jsme pro Vás připravili následující doplňkové aktivity, které jsou Vám v prostorách hotelu a na hotelové zahradě k dispozici:

- fotbálek
- šipky
- karetní a společenské hry
- ohniště s posezením
- petanque
- trampolína
- badminton
- házecí kruhy

Made with by Bookassist

Online rezervace